Reisid 2024

NB! Broneering kehtib, kui olete saanud kinnituse Reisikorraldajalt Rändtigu e-posti või telefoni teel.
Palume reisi broneerimisel sisestada õige e-posti aadress ja telefoni number.

Bussireisid -ja loodusreisid üle Eesti. Avasta koos Meiega mugavaid ja maailmapilti avardavaid reise kõikjal maailmas, mis toovad kasu ka kohalikule kogukonnale ning ei kahjusta külastatava piirkonna loodust. Teeme reise võimalikult mitmekülgsete marsruutidega – vaatleme ehedat loodust kaitsealadel ja väikesaartel, käime ajaloolistes kohtades, saame osa kohalikust kultuurist võimalikult vahetult, näiteks osaledes temaatilistes töötubades, külastame kohalikke väiketootjaid ja muidu huvitavaid inimesi.

Petseri-Pihkva 3.päevane reis

Teeme ekskursiooni Petseri kloostris – 1473. aastal asutatud ja siiani tegutsevas vene õigeusu mungakloostris. Tutvume Pihkva linnaga mida, kus on palju vanu kirikuid, kus näeb huvitavaid freskosid ja ikoone. Jalutame suure ja tasase Velikaja jõe kallasel kõrguvas kindluses ja vanalinnas. Tutvume kremliga: kaitserajatised, Püha Kolmainu katedraal, kus asub väidetavalt üks maailma suurimaidikonostaase. Külastame Miroškini kloostrit. Käime Irboskas, tutvume vürst Truvor poolt aastal 862 rajatud kindlusega. Väike jalutuskäik maalilise uhtoru servapidi viib kaldaterrassi kaheteistkümne karstiallika juurde, mille kristallpuhas vesi on kuulus juba üle tuhande aasta.
inimese kohta
Rakverest, Tartust, Põlvast, Võrust
3 päeva
Vajalik

Maarjapäeva pidustused, Petseri kloostris, seto festival Radaja muuseumis ja Pihkva vaatamisväärsused ning SPA külastus

Reisijuhiks on 3 korda ametis olnud Setomaa ülemsootska Aarne Leima. Läheme Petseri kloostrisse selle suurimal usupühal Maarjapäeval. Teeme ristikäigu ümber kloostri See on huvitav, ainulaadne kogemus. Pärast ristikäiku on kloostris rohkem ruumi, siis teeme...
inimese kohta
Tallinnast, Rakverest, Tartust, Põlvast, Võrust
3 päeva
Vajalik