Õpilasreisid

NB! Broneering kehtib, kui olete saanud kinnituse Reisikorraldajalt Rändtigu e-posti või telefoni teel.
Palume reisi broneerimisel sisestada õige e-posti aadress ja telefoni number.

VESIPAPP

2-päevane seiklus Lahemaal

Sellel põneval reisil saame palju liikuda, mängida seiklusmängu, silitada erinevaid loomi, kõndida karjamaal hobuste ja mägiveiste vahel, avastada Kostivere karstialal vahvaid suuri karstiseeni ja näha Käsmu Meremuuseumis merega seotud põnevaid väljapanekuid. Ööbime Võsul Männisalu puhkekeskuses, kus on piisavalt ruumi jooksmiseks, grillimiseks ja kus tohib ka häält teha. Organiseerime lastele kõik söögid ja ka bussi.
inimese kohta
2 päeva

Seiklus Narvas ööbimisega Narva linnuses

Tutvume põnevate kohtadega Narvas – Victoria bastionid, linnus, õhtune linnaekskursioon, ronime Sinimäe vaatetorni. Põnev ööbimine linnuses. Programm sobib 5.–12. klassi õpilastele.
2 päeva

Aardejaht Käsmus ja Käsmu Meremuuseumi külastus

Tule Käsmu aaret otsima! Et aare leida, pead minema oma võistkonnaga metsa ja otsima kaardi ja kompassioga sinna peidetud vihjeid . Aga metsas on ka teised võistkonnad, kes samuti aaret otsivad. Ainult kõige kiiremad ja nutikamad leiavad aarde üles! See mäng sobib õpilastele alates 5. klassist kuni 12. klassini, toimub Käsmus, alguse ja lõpuga küla lõpus asuvast parklast. Pärast maastikumängu võimalus minna meremuuseumisse ekskursioonile.
inimese kohta

Retk Viru rabasse ja hiidrahnu avastama

Uurime, kes elavad rabas ja mis jälgi endast jätnud on. Seejärel läheme vaatama Jaani-Tooma Suurkivi – üht suurimat hiidrahnu Lahemaal ning külastame kahte põnevat juga – Nõmmeveski juga, kanjonoru ja elektrijaama varemetega ja Joaveskit.
inimese kohta