Paidest
Väljumine
1 päev
Reisi kestvus
VÄLJUMINE/TAGASITULEK Paidest
HIND 35€ /inimese kohta
VÄLJUMISAEG Kell 8:00 Palume kohal olla vähemalt 15 minutit enne reisi.
HIND SISALDAB
Bussireisi Proffessionaalset kohaliku giidi ja reisisaatjat

Rakvere linna sünnipäev on täis erinevaid kultuuriprogramme linna eri kohtades, laadamelu, näitusi, üllatusi jpm. Päeva südameks on suur toidu- ja käsitöölaat, kirev kultuurikava, idamaade bažaar eksootiliste tantsijatega üle Eesti, kodukohvikud ja palju muud huvitavat.
Linna päevaga tähistatakse Rakvere linna sünnipäeva. Päev on täis erinevaid kultuuriprogramme linna eri kohtades, laadamelu, näitusi, üllatusi jpm. Päeva südameks on Pika tänava käsitöölaat, kirev kultuurikava, idamaade bažaar, kodukohvikud ja palju muud huvitavat.

Sõidame Tallinnast välja kell 8.00. Rakverre jõuame orienteeruvalt kella 10-paiku.  Tutvume päeva programmi ja kõikide olulisemate kohtadega, kus sündmused toimuvad. Edasi saavad kõik osalejad nautida omal käel kõike pakutavat.

Sõit Rakvere linna päevale koos reisijuhi ja kohapealse juhendamisega – kuhu minna, mida vaadata, mis kell kuskil midagi huvitavat toimub. Süüa ostab iga huviline laadalt ise vastavalt oma eelistustele.

Kauri Kivipõld
Tel. 55563088

Reis toimub: 04.September 2021

1

8:00 Väljume Paidest

2

10:00 Oleme Rakveres

  • Sõit Rakvere linna päevale koos reisijuhi ja kohapealse juhendamisega – kuhu minna, mida vaadata, mis kell kuskil midagi huvitavat toimub. Süüa ostab iga huviline laadalt ise vastavalt oma eelistustele. 
3

19:00 Tagasi Paides