VÄLJUMINE/TAGASITULEK Tallinn
HIND  /inimese kohta
VÄLJUMISAEG Kell 9:00 sõidame välja Tallinna Merepuiestee parklast
HIND SISALDAB
Bussireisi Proffessionaalset kohaliku giidi ja reisisaatjat
Pääsmeid Toitlustust

Eestimaa seppade mälestuseks rajatud Näkiallika tööriistamuuseum-sepikojas, kus on eksponeeritud suurim kogus vanaaegseid käsitööriistu Eestis, mis olid kasutusel põhiliselt sepanduses kuid ka muudel töödel. Tööriistade ning esemete kollektsioonis eksponaate kokku üle 80ne tuhande. Muuseumis on ka Soomepoiste ajaloo- ja õpituba, sepaõppe ja puuõppe töökojad. Näkiallika Tööristamuuseumis.

Sööme lõunat Kuusalu söögitoas

Iisaka lambakasvatus- ja käsitöötalus, kus tutvume talu tegemiste ja muinasrajaga. Talus kasvatatakse eesti tumedapealisi lambaid ning tehakse käsitööd -villapatju ja –tekke, kudumid, lambanahku ja kaltsuvaipu. Külastame Kolga mõisa.

Kavas ka palju põnevat, vaata päevakava!
Grupi suurus 45 inimest!

Reis toimub: 2021 

1

9:00 Väljumine

Väljume Tallinnast Merepuiestee parklast. Sõit sihtkohta kestab orienteeruvalt 50 minutit.
2

10:00-11:30 Näkiallika

10.00 – 11.30 käime Eestimaa seppade mälestuseks rajatud Näkiallika tööriistamuuseum-sepikojas, kus on eksponeeritud suurim kogus vanaaegseid käsitööriistu Eestis, mis olid kasutusel põhiliselt sepanduses kuid ka muudel töödel. Tööriistade ning esemete kollektsioonis eksponaate kokku üle 80ne tuhande. Muuseumis on ka Soomepoiste ajaloo- ja õpituba, sepaõppe ja puuõppe töökojad. Näkiallika Tööristamuuseumis
3

11:40-12:40 Lõuna

lõunat sööme Kuusalu söögitoas
4

12:50-14:20 Iisaka

20 Iisaka lambakasvatus- ja käsitöötalus, kus tutvume talu tegemiste ja muinasrajaga. Talus kasvatatakse eesti tumedapealisi lambaid ning tehakse käsitööd -villapatju ja –tekke, kudumid, lambanahku ja kaltsuvaipu.
5

14:45-16:15 Kolga mõis

Külastame Kolga mõisa
4

17:15 Tallinn

Orienteeruvalt tagasi Tallinnas
Lääne-Lahemaa
Lääne-Lahemaa
Lääne-Lahemaa
Lääne-Lahemaa
Lääne-Lahemaa